logo1398

آموزش تعمیرات پول شمار ویژه بازار کار

پول شمارها در بانک ها، فروشگاه ها و شرکت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و خرابی این دستگاه ها مرتبط به کارشناس و تعمیرکار ماشین های اداری می باشد. در آموزش تعمیرات پول شمار با بخش مکانیک دستگاه و بخش مدار دستگاه کاملا آشنا شده و می توانید عیوب متداول این دستگاه ها را تجربه کنید. آموزش تعمیر پول شمار بخش مکانیک شامل پول شمارهای رومیزی و ایستاده می باشد و آموزش تعمیر برد این دستگاه یک هفته می باشد. آنالیز مدار تغذیه دستگاه، موتور دستگاه و اشکالات بخش دیجیتال پول شمار بطور مفصل آموزش داده می شود.

آموزش تعمیرات پول شمار زیر مجموعه آموزش تعمیر ماشین های اداری شامل تعمیرات برد و مکانیک دستگاه است.

آموزش تعمیر دستگاه تست اسکناس

همانطور که گفته شد در بخش آموزش تعمیرات پول شمار کارآموزان با مکانیزم دستگاه آشنا شده و با شرکت در دوره عیب یابی برد با بخش تغذیه و اشکالات روشن نشدن دستگاه پول شمار، گیر کردن پول، هنگ کردن، دوتایی شماردن، اشکال سنسور تشخیص اسکناس و عیوب متداول پول شمار را تجربه می کنند.

آموزش تعمیر پول شمارآموزش تعمیرات دستگاه پول شمار              آموزش تعمیرات دستگاه پولشمار

برخی از سرفصل های آموزش تعمیرات پول شمار عبارتست از:

آموزش مدل های مختلف و ترکیب مدل های مختلف در بازار ایران

شناخت عملکرد مکانیزم پول شمارها

آموزش عیوب قسمت مدار تغذیه پول شمار

آموزش عیب یابی برد پول شمار

آموزش بخش های مکانیکی دستگاه

توضیحات اولیه جهت شروع دوره آموزش تعمیرات پول شمار

پول شمار دستگاهی است بسیار حساس که دقت شمارش در آن حرف اول را می زند اگر پول شمار شما دقت کافی را نداشته باشد در هر بسته ای که شمارش می شود احتمال وجود چندین خطا اجتناب ناپذیر است. به همین جهت برای واردات پول شمار و حتی تعمیرات آن باید سنسورها و مکانیک دستگاه را اهمیت زیادی قرار دهیم. کلا پول شمار دستگاهی است که نیاز به سرویس مرتب و گرفتن باد و تمیز کردن سنسور های آن دارد.

برخی از قابلیت های پول شمارهای موجود در بازار ایران عبارتست از:

تشخیص اسکناس های جعلی در حین شمارش بطور اتوماتیک

شمارش دلخواه ار 1 الی 999

نمایشگر دوم سیار برای مشتری

مجهز به مدار میکروکنترکر دقیق در پول شمار

مجهز به سیستم تست اسکناس جعلی بطور دستی

شمارش اتوماتیک و شمارش غیر اتوماتیک

مجهز به مدار میکروکنترکر دقیق

مجهز به دو سنسور شمارش

قابلیت شمارش کهنه و پاره ترین بسته های اسکناس در ایران

قابلیت شمارش انواع اسکناس بدون تنظیم

دارای سیستم عیب یاب اتوماتیک

دارای سه سرعت شمارش: 1800-2400-3200 برگ در دقیقه

تشخیص اسکناس نصفه تا خورده و بهم چسبیده

دارای سیستم خودکار تست موتور و سنسورها

الکترو موتور پر قدرت از نوع AC تک فاز آسنکرون کوپله و یا جدا ، پمپ مکش با تیغه های گرافیتی

بطور کل مشخصات این دستگاه برای اکثر دستگاه های موجود در فروشگاه ها و بانک ها مشترک می باشد. در کارگاه ماشین های اداری انستیتو انفورماتیک فنی کار با تعمیر مدار و مکانیک این دستگاه ها آشنا می شوید. کلاس تعمیر پول شمار برای تعمیرکاران ماشین های اداری و لوازم بانکی الکترونیکی لازم و مفید می باشد.

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

دوره های آموزشی ما

آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات ایسیو و اموزش تعمیر ecu و اموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات اسپلیت و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تبلت و آموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر نوت بوک و اموزش تعمیرات پکیج و اموزش تعمیر هارد و آموزش تعمیر پکیج بوتان و آموزش تعمیرات ضبط و باند و آمپلی فایر و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات چاپگر در انستیتو انفورماتیک فنی کار .  آموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات  تبلت و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش تعمیرات دوربین دیجیتال و آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و آموزش تعمیرات حرفه ای لپ تاپ و اموزش تعمیر گیربکس ماشین و اموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک در فنی کار .