logo1398

اپل ۱۷۹ میلیون دلار دیگر از سامسونگ غرامت می‌خواهد

اگر اخبار را دنبال کرده باشید، می‌دانید که دعوا سر ثبت اختراع بین دو ابرکمپانی سامسونگ و اپل به وجود آمده بود و در دادگاه ها یک دیگر را محکوم می‌کردند. پس از محکومیت سامسونگ و پرداخت ۵۴۸ میلیون دلار خسارت ، ظاهرا اپل باز دست بردار نیست و ۱۷۹ میلیون دلار دیگر غرامت می‌خواهد. برای اطلاع از جزئیات خبر با ما همراه باشید.

Apple و Samsung یا بهتر بگویم تیم وکیلان این دو کمپانی نمی‌توانند با یک دیگر کنار بیایند. این بار اپل مدعی شده که سامسونگ ۱۷۹ میلیون دلار دیگر باید بابت خساراتی که به منافع این کمپانی زده شده، بپردازد، زیرا ابرکمپانی کره ای بدون کسب اجازه از طراحی‌های ثبت شده‌ی اپل استفاده کرده است. قاضی دادگاه آمریکا خانم لوسی کوه (Lucy Koh) نیز سامسونگ را محکوم و ادعای اپل را تایید کرده است.

برطبق رای قاضی به دلیل اینکه سامسونگ با وجود محکوم شدن در اوت سال ۲۰۱۲ باز گوشی‌هایی که در شکایت ذکر شده اند، در حال فروش در بازار بودند، کمپانی کره ای باید بابت هر کدام از محصولات مذکور، با توجه به میزان فروشی که داشته اند خسارت پرداخت کند. با این حساب، تعداد موبایل‌های فروخته شده از تاریخ ۲۵ اوت ۲۰۱۵ (۴ شهریور ۱۳۹۱) مشخص شده و مطابق با رای دادگاه باید به اپل خسارت پرداخته شود. در ادامه می‌توانید لیست محصولات را مشاهده نمایید:

Galaxy S II Skyrocket (ثبت اختراع D’677) میزان خسارت: ۶,۱۴۴,۹۱۶ دلار

Galaxy S II Epic 4G touch (ثبت اختراع D’677) میزان خسارت: ۹۶,۹۲۰,۶۰۲ دلار

Galaxy S II T-Mobile (ثبت اختراع D’677) میزان خسارت: ۷۴,۷۰۶,۳۹۸ دلار

Droid Charge (ثبت اختراع D’305، ‘۹۱۵، ‘۳۸۱ و ۱۶۳’) میزان خسارت: ۶۲۰,۴۶۷ دلار

Galaxy Prevail (ثبت اختراع ۹۱۵’، ۳۸۱’ و ۱۶۳’) میزان خسارت: ۱۶۷,۴۸۸ دلار

در مجموع: ۱۷۸,۶۵۹,۸۷۰ دلار

هنوز سخنگوی سامسونگ و اپل در این زمینه صحبتی نکرده اند، شاید دلیل آن عید کریسمس باشد. با این حال، اگر از شکایاتی که اپل و سامسونگ از یک دیگر داشته اند باخبر نیستید، باید بگویم که اپل در سال ۲۰۱۲ یک دعوا را با برد و قرار شد ۹۳۰ میلیون دلار خسارت دریافت کند که بعد از چندین بار درخواست بازبینی پرونده و جلسات مختلف، سامسونگ ۵۴۸ میلیون دلار خسارت پرداخت کرد. باید دید که پاسخ سامسونگ چه خواهد بود.

منبع گجت نیوز


پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

دوره های آموزشی ما

آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات ایسیو و اموزش تعمیر ecu و اموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات اسپلیت و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تبلت و آموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر نوت بوک و اموزش تعمیرات پکیج و اموزش تعمیر هارد و آموزش تعمیر پکیج بوتان و آموزش تعمیرات ضبط و باند و آمپلی فایر و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات چاپگر در انستیتو انفورماتیک فنی کار .  آموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات  تبلت و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش تعمیرات دوربین دیجیتال و آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و آموزش تعمیرات حرفه ای لپ تاپ و اموزش تعمیر گیربکس ماشین و اموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک در فنی کار .