logo1398

میزان استفاده مردم از اپلیکیشن های موبایل بیشتر از تماشای تلویزیون شده است !

بر اساس گزارش های آماری جدیدی که منتشر شده است ، گسترش دستگاهی هوشمند نظیر اسمارت فون ها و تبلت ها باعث شده تا میزان استفاده مردم از اپلیکیشن های موبایل بیشتر از تماشای تلویزیون شود.در واقع این آمارها نشان می دهد امروزه مردم بیشتر وقت خود را به استفاده از برنامه های تلفن همراه خود صرف می کنند تا تماشای برنامه های تلویزیون.
این آمار ها نشان می دهد در سال ۲۰۱۵ در کشور آمریکا، مردم روزانه ۱۹۸ دقیقه را صرف استفاده ازنرم افزار می کنند در حالی که در مقایسه با آن ۱۶۸ دقیقه به تماشای تلویزیون می نشینند. آمار استفاده از برنامه های تلفن همراه در سال ۲۰۱۴، ۱۳۹ دقیقه و در سال ۲۰۱۳، ۱۲۶ دقیقه بوده است. البته باید به این نکته توجه نمود که بسیاری از مردم درحالی که تلویزیون تماشا می کنند از برنامه های تلفن همراه خود نیز استفاده می کنند.
در چند سال گذشته گیم ها در رده اول بازارهای نرم افزار ها بوده اند اما امروز نرم افزارهای سایت های ارائه دهنده فیلم و سریال گوی سبقت را ربوده اند و در رده اول قرار گرفته اند. لذا با این تغییر، شرکت های ارائه دهنده فیلم سعی در تولید نرم افزار مخصوص به خود می کنند تا از این طریق نمایش فیلم ها را برای کاربران آسان نمایند. پس با این حساب نمی توان با یقین به این نتیجه رسید که مشاهده فیلم و سریال کاهش یافته است زیرا که تعداد قابل توجه ای از کاربران به وسیله نرم افزارها به تماشای فیلم ها و محتوی بصری مشابه می نشینند.

منبع گجت نیوز


پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

دوره های آموزشی ما

آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات ایسیو و اموزش تعمیر ecu و اموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات اسپلیت و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تبلت و آموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر نوت بوک و اموزش تعمیرات پکیج و اموزش تعمیر هارد و آموزش تعمیر پکیج بوتان و آموزش تعمیرات ضبط و باند و آمپلی فایر و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات چاپگر در انستیتو انفورماتیک فنی کار .  آموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات  تبلت و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش تعمیرات دوربین دیجیتال و آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و آموزش تعمیرات حرفه ای لپ تاپ و اموزش تعمیر گیربکس ماشین و اموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک در فنی کار .