logo1398

بهترین لپ تاپ های سال ۲۰۱۵ (قسمت دوم)

بهترین لپتاپ تبدیل‌شونده (Two-in-One): لپتاپ HP Spectre x360
شاید بتوان بهترین محصول تبدیل‌شونده سال ۲۰۱۵ را لپتاپ HP Spectre x360 در نظر گرفت، محصولی با بدنه‌ آلومینیومی که اصلی‌ترین رقیب لپتاپ Dell XPS 13 به حساب می‌آید. این لپتاپ قدرتمند که سری محصولات تبدیل‌شونده (یا Two-in-One) می‌باشد، می‌تواند با داشتن صفحه ‌نمایشی لمسی، هم به عناون یک تبلت و هم به عنوان یک لپتاپ مورد استفاده قرار بگیرد. در مورد کیبورد نیز باید بگوییم که سازندگان از کیبوردی فوق‌العاده حرفه‌ای و زیبا استفاده نموده‌اند که می‌تواند بسیار بهتر از کیبورد Dell XPS 13 باشد که البته این بهتر بودن، باعث عریض‌تر شدن خود لپتاپ نیز شده ست.
قدرت این لپتاپ نیز واقعا جای صحبت ندارد اما در بررسی‌های انجام‌شده مشخص شده که این لپتاپ نمی‌تواند گرما را به خوبی انتقال دهد و مهندسین شرکت HP نیز برای حل این مشکل، نسخه‌ای جدید از بایوس این لپتاپ را عرضه کرده‌اند که در کنترل دما، تاثیر بسزایی داشته است. مجهز بودن به پردازنده‌های سری Skylake، باتری فوق‌العاده قدرتمند، خروجی صدای بی‌نظیر و … نیز مواردی هستند که می‌توانند دلیلی مناسب برای قیمت بالای این لپتاپ باشند.

منبع گجت نیوز


پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

دوره های آموزشی ما

آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات ایسیو و اموزش تعمیر ecu و اموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات اسپلیت و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تبلت و آموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر نوت بوک و اموزش تعمیرات پکیج و اموزش تعمیر هارد و آموزش تعمیر پکیج بوتان و آموزش تعمیرات ضبط و باند و آمپلی فایر و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات چاپگر در انستیتو انفورماتیک فنی کار .  آموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات  تبلت و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش تعمیرات دوربین دیجیتال و آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و آموزش تعمیرات حرفه ای لپ تاپ و اموزش تعمیر گیربکس ماشین و اموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک در فنی کار .