logo1398

بهترین لپ تاپ های سال ۲۰۱۵ (قسمت هشتم)

بهترین کروم‌بوک رده‌پایین : Asus Chromebook Flip
اگر بخواهیم در مورد محصولات پایین‌رده و کروم‌بوک‌های ارزان‌قیمت صحبت کنیم، شاید ذهنتان درگیر کروم‌بوک‌هایی با قیمت بسیار پایین که حتی بتوان از آنها در مدارس استفاده کرد نیز باشد. البته ما قصد نداریم اینجا ارزان‌قیمت‌ترین کروم‌بوک بازار را معرفی کنیم، بلکه هدف اصلی ما، معرفی بهترین کروم‌بوک رده‌پایین است و همین موضوع باعث شده تا ما به جای معرفی کروم‌بوک ۱۴۹ دلاری Hisense Chromebook، محصول ۲۴۹ دلاری با نام Asus Chromebook Flip را معرفی نماییم.
بدنه‌ی این کروم‌بوک که در آن از آلیاژ آلومینویم استفاده شده سبب شده تا با محصولی بسیار با کیفیت روبه‌رو باشیم. همچنین سازندگان از صفحه‌نمایش ۱۰.۱-اینچی IPS و با کیفیت بسیار بالا استفاده نموده‌اند تا کاربران احساس نکنند که در حال کار کردن با یک محصول ارزان‌قیمت و بی‌کیفیت هستند. همچنین امکان چرخش ۳۶۰ درجه برای صفحه‌نمایش این کروم‌بوک وجود دارد که می‌تواند به سرعت کروم‌بوک شما را به یک تبلت بسیار کارآمد تبدیل نماید.
در مورد پردازنده نیز باید اشاره داشته باشیم که سازندگان از پردازنده‌ی کم‌مصرف Rockchip 3288 در کروم‌بوک ASUS Chromebook Flip استفاده نموده‌اند تا در کنار قدرت بالا، طول عمر باتری افزایش پیدا نماید.

منبع گجت نیوز 


پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

دوره های آموزشی ما

آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات ایسیو و اموزش تعمیر ecu و اموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات اسپلیت و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تبلت و آموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر نوت بوک و اموزش تعمیرات پکیج و اموزش تعمیر هارد و آموزش تعمیر پکیج بوتان و آموزش تعمیرات ضبط و باند و آمپلی فایر و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات چاپگر در انستیتو انفورماتیک فنی کار .  آموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات  تبلت و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش تعمیرات دوربین دیجیتال و آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و آموزش تعمیرات حرفه ای لپ تاپ و اموزش تعمیر گیربکس ماشین و اموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک در فنی کار .