logo1398

شارژ باتری فقط در ۶ دقیقه

شرکت ایسترن نیویورک انجلز ۲۵۰ هزار دلار روی فناوری نانو باتری شرکت بستک سرمایه‌گذاری کرد. این سرمایه‌گذاری برای تجاری‌سازی فناوری آند سیلیکونی نانو ساختار بستک است که می‌تواند زمان شارژ باتری را به ۶ دقیقه کاهش داده و طول عمر آن را افزایش دهد.
بستک یکی از شرکت‌های تولید کننده قطعات باتری‌های یون لیتیم است. این شرکت اخیراً ۲۵۰ هزار دلار از شرکت ایسترن نیویورک انجلز برای تسریع تجاری‌سازی این فناوری در ایالت نیویورک دریافت کرده است. آند تولید شده این شرکت دارای نانو ساختارهای سیلیکونی است و می‌تواند سرعت شارژ را افزایش دهد به طوری که زمان شارژ را به ۶ دقیقه برساند. عمر این آند بیش از ۱۰۰۰ بار شارژ/دشارژ است. این نانوباتری می‌تواند ۳ تا ۴ برابر بیشتر از آندهای کربنی ظرفیت داشته باشد.
با این سرمایه‌گذاری، ایسترن نیویورک می‌تواند به بستک کمک کند تا فناوری جدید خود را به بازار عرضه کند. این فناوری، آند ارزان قیمت مبتنی بر نانو ساختار سیلیکون با کارایی بالا است که ویژه باتری‌های یون لیتیم طراحی شده است. این سرمایه‌گذاری جدید به بستک اجازه می‌دهد تا برنامه‌های توسعه‌ای جدیدی برای تأمین نیاز مشتریان راه‌اندازی کند. لیسانس فناوری مورد استفاده بستک از دانشکده علوم و مهندسی نانو مقیاس مؤسسه پلی‌تکنیک سانی گرفته شده است.

 منبع : TT3.IR

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

دوره های آموزشی ما

آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات ایسیو و اموزش تعمیر ecu و اموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات اسپلیت و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تبلت و آموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر نوت بوک و اموزش تعمیرات پکیج و اموزش تعمیر هارد و آموزش تعمیر پکیج بوتان و آموزش تعمیرات ضبط و باند و آمپلی فایر و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات چاپگر در انستیتو انفورماتیک فنی کار .  آموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات  تبلت و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش تعمیرات دوربین دیجیتال و آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و آموزش تعمیرات حرفه ای لپ تاپ و اموزش تعمیر گیربکس ماشین و اموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک در فنی کار .