logo1398

کارآفرین عرصه مهارت آموزی استان تهران در برنامه زنده 17+

کسب آموزش های مهارتی تقاضامحور رمز موفقیت در بازار کار امروز کشور

در راستای توسعه فرهنگ کار و مهارت آموزی امید رحمانی یکی از کارآفرینان عرصه ی مهارت آموزی استان تهران با حضور در برنامه زنده 17+ رمز موفقیت در بازار کار کشور را کسب آموزش های مهارتی تقاضامحور عنوان نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ، امید رحمانی با اشاره به مهارتی شدن بیش از هزار نفر از کارآموزان و کارجویان در رشته های مرتبط با الکترونیک، اذعان نمود: تعمیر برد های الکترونیکی، تعمیرات کامپیوتر خودرو، نصب و تعمیر ماشین های اداری، مهندسی معکوس و ... از آموزش های ارائه شده توسط تیمی قوی در آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد انیستو انفورماتیک فنی کار می باشد.


وی با تأکید بر شناسایی مشاغل تقاضامحور و مورد نیاز بازار کار، بیان داشت: در بازار سراسر کشور با کمبود نیروی تعمیرکار ماشین های اداری و ecu و ... مواجه بودیم و این ایده اصلی جهت ارائه آموزش های این رشته به متقاضیان و کارجویان سراسر کشور بود.

مدیر و موسس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فنی کار تصریح نمود: خانواده های ایرانی باید به این درک برسند که در عرصه ی کنونی، اشتغال را در پشت میز نشینی و کارمند شدن نبینند و داشتن مهارت در کار را تضمینی جهت ورود به دنیای کسب و کار قبول نمایند.

رحمانی از ورود بیش از 90 درصد کارآموزان و کارجویان مهارتی این آموزشگاه به بازار کار خبر داد و افزود: کارجویان و کارآموزان آموزش های تقاضامحور را به صورت 30 درصد نظری و 70 درصد عملی فرا می گیرند و خروجی پایان این دوره، کاربلدان ماهر رشته های زیر مجموعه الکترونیک می باشند که به راحتی قادر به کار در این رشته می باشند.

وی در پایان با اشاره به طرح یاوران امید، یادآور شد: ارائه آموزشهای مهارتی با تخفیف 15 درصد و به صورت اقساط 6 تا 12 ماهه به خانواده های نیرو های مسلح در این آموزشگاه در حال اجرا می باشد.

شایان ذکر است فارغ التحصیل دانشگاهی ساناز کریمی یکی از کارآموزان موفق آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد فنی کار در عرصه ی الکترونیک در این برنامه حضور داشت که به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص موفقیت در بازار کسب و کار پرداخت و نقش آموزش های کوتاه مدت مهارتی را در راستای آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاهی با دنیای واقعی کار را اثربخشی خواند

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

دوره های آموزشی ما

آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات ایسیو و اموزش تعمیر ecu و اموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر کولرگازی و آموزش تعمیرات اسپلیت و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تبلت و آموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر نوت بوک و اموزش تعمیرات پکیج و اموزش تعمیر هارد و آموزش تعمیر پکیج بوتان و آموزش تعمیرات ضبط و باند و آمپلی فایر و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات چاپگر در انستیتو انفورماتیک فنی کار .  آموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات  تبلت و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش تعمیرات دوربین دیجیتال و آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و آموزش تعمیرات حرفه ای لپ تاپ و اموزش تعمیر گیربکس ماشین و اموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک در فنی کار .