logo1398

به وب سایت رسمی انستیتو انفورماتیک فنی کار خوش آمدید.web2

انستیتو انفورماتیک فنی کار خدمات طراحی سایت(طراحی وب) و پورتال خود را، با توجه به نیازهای کارفرمايان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) یا پرتال در نظر می گيرد.

در طراحی و ایجاد الگوریتم های پیشرفته بهینه سازی سایت، طراحی سایت تمام دايناميک و پرتال از نرم افزار جوملا به عنوان بهینه سازی وب سایت و سامانه مدیریت وب سایت و پورتال استفاده می نمايد که متشکل از سامانه (ماژول) هایی است که کارفرما با توجه به نیازهای خود در طراحی سایت و بهینه سازی سایت یا پورتال، می تواند از آنها بهره مند گردد .

خدمات قابل ارائه توسط واحد طراحی فنی کار شامل طراحی انواع وب سایتهای شرکتی، شخصی، سازمانی، فروشگاهی و ... بوده .

همچنین این شرکت آمادگی خود را در خصوص سایر انواع خدمات وب مانند سئو و نرم افزارهای مورد نیاز شما اعلام می دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر همواره همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما هستند.

چرا ما معمار مناسبی برای طراحی هدف شما در وب هستیم ؟

نیرو های متخصص و خلاق

اعمال استانداردهای طراحی و کدنویسی

مشاهدۀ آنلاین مراحل تکمیل پروژه

کنترل کیفیت های مختلف در طول پروژه

طراحی به صورت کاملاً داینامیک

برگزاری جلسۀ آموزشی رایگان

پشتیبانی

افزایش رتبۀ وب سایت

تخفیف های ویژه و کوپن ها

علاوه بر خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت شرکت فنی کار نماینده رسمی شرکت ها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نام های اینترنتی (Domain) است. این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه،همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است.

شرکت فنی کار خدمات هاست (Hosting) خود را در دو پهنه لینوکس و ویندوز ارائه می دهد و صاحب تجربیات ارزشمندی در ارائه خدمات هاست (Hosting) در این دو سیستم عامل مختلف می باشد. به علاوه این شرکت مشاور شرکت های بزرگ دیگر در خدمات میزبانی برنامه های کاربردی آنها است.

{module [235]}

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

دوره های آموزشی ما

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای تهران و طراحی سایت و طراحی سایت و طراحی سایت و آموزش طراحی سایت و آموزش طراحی سایت و اموزش طراحی سایت و اموزش طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فنی و حرفه ای و آموزش طراحی سایت در تهران و آموزش طراحی سایت در اصفهان و آموزش طراحی سایت در شیراز و آموزش طراحی سایت   در مشهد و آموزش طراحی سایت در رشت و آموزش طراحی سایت در کرمانشاه و آموزش طراحی سایت در اهواز و فیلم آموزش طراحی سایت و دانلود آموزش طراحی سایت و آموزش طراحی سایت حرفه ای و آموزش طراحی سایت با HTML و آموزش طراحی سایت رایگان فارسی و پکیج آموزش طراحی سایت و آموزش طراحی سایت با PHP و آموزش طراحی سایت با جوملا و آموزش طراحی سایت با وردپرس و joomla و wordpress و html و css و php